SOSYAL BİLİMLER WEB SİTESİ – EBAMEB.COM -https://ebameb.com -https://gkcbs.com – EBAMEB.COM ; Sosyal Bilimlerin alanlarıyla ilgili dah çok Coğrafya Bilimi ve Genel Kültür alanında hazırlık içeren Sosyal Bilim Web Sitesidir. – YENS.NET – genelkulturvecografya.com – ty57.co – RTY5.COM – GKCBS.COM – GENEL KÜLTÜR VE COĞRAFYA BİLİMİ SİTESİ – https://ebameb.com – https://ebameb.com – https://www.genelkulturvecografya.com – SOSYAL BİLİMLER SİTESİ – Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz . “Ormanlar Sadece Ağaç Değil; Hayattır…Sağlıktır…Mutluluktur… Huzurdur… Mustafa Kemal ATATÜRK : Tarihte şanlar, şöhretler kazanmış pek çok insanlar millî noktadan fazilete sahip değildir. Meselâ hakikaten askerî kudret sahibi olan, Moskova’ya kadar giden, yangınlar harabeler üstünden Fransız ordusunu sürükleyip eriten Napolyon’u düşünürüz. Onun hareketleri Fransız milletinin hakiki ve millî menfaatlerine değil, kendi cihangirane emellerini tatmin içindi. Bunu tatmin için Fransa’nın milyonlarca seçkin evlâdını eritti ve nihayet hepinizin bildiğiniz âkıbete uğradı. Bizim Osmanlı tarihindeki en büyük ve şanlı görülen hareketleri de aynı noktadan tetkik, aynı mahiyette mukayese etmek mümkündür.——— ÜYELİK ŞARTLARI - EBAMEB.COM   1- Alan adı  EBAMEB.COM olan GENEL KÜLTÜR VE COĞRAFYA BİLİMİ  WEB SİTESİ ; Ücretli  ve ücretsiz üye olunabilen , Sosyal Bilimler alanı Coğrafya ve Tarih dersleri içerikli , Genel Kültür , Spor, Sanat ,Edebiyat vb. ağırlıklı konularla ilgili bilgiler içeren  aynı zaman da KPSS ve  ÖSYM  sınavlarına hazırlanan öğrencilere yönelik akademik bilgi veren bir Sosyal Bilim Web Sitesidir. İnternet sitemize üye olmak isteyen ziyaretçiler , Üyelik Ödeme bölümünden banka kredi kartı ile 1 yıllık üyelik ücretini  ödemeleri gerekiyor. ÜYELİK ÜCRETİ : 3 $  dır. ( 1 Yıl  )  Üyelik ödemesini yapan üyeler kendi oluşturdukları kullanıcı adı ve şifreleri ile internet  sitemize hemen giriş yapabilirler. 2- Üyeler sitelerdeki yazılara ve içeriklere yorumlarda bulunurken küfür , hakaret ve iftira etmeden, her türlü eleştiriyi özgürce yapabilirler. 3- Üyeler yorum ve içeriklerinde siyasi partilerin propagandasını yapamazlar. Küfür , hakaret ve iftira gibi kişilik hak ve özgürlüklerine saldırı da bulunamazlar. Kurallara uymayan üyelerin  üyeliği hemen iptal edilir. 4- Üyeliği iptal edilen üyelere, üyelik ücreti geri iade edilmez. GÜNCEL HABER:

"

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI

0,99 ABD dolarından başlayan bir alan adı bulun

Namecheap tarafından desteklenmektedir

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI


ATA TÜRK GİBİ TÜRK OLMAK 


“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” DİYENLER DERNEĞİMİZE ÜYE OLABİLİRLER 


“Benim yaradılışımda bir fevkaladelik varsa o da TÜRK olarak dünyaya gelmemdir.” M.Kamal ATATÜRK 


Üye olmak ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’na katılmak isteyen kişilere; 


ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI adayları öncelikle aşağıdaki şartları da kabul etmiş olacak,ve üye yapacakları kişilere de bunları gösterecektir. 


Üye adayları herhangi bir partinin üyesi olamaz, herhangi bir Parti üyesilerse partiden ayrılıp ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’na üye olabilirler, ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’na üye olmak isteyenler Parti üyesiyken üye olabilir, ama ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI Üyesi olduktan sonra parti üyeliğinden çıkarlar. 


ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI Üyelik Şartları… 


1) AtaTürkçü, Cumhuriyetçi, Laik, Tam Bağımsız Türkiye Hedefli siyasi görüşe sahip olmak. Ahlaklı, Vicdanlı, İlkeli, Çalışkan ve Dürüst olmak..


2) AtasıTürk olmak ve gururla Ne Mutlu Türk’üm Demek, Andımızı ve İstiklal marşımızı Ezbere bilmek, özümsemek ve Atatürk ilkelerini ve hedeflerini bilmek, özümsemek, korumaya, geliştirmeye yemin etmek.


3) ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’nın kısaca anlatılan amaç ve hedeflerini kabul etmek. 


4)Adli yüz kızartıcı suçlu ve cezai sabıkası olmamak.. İşinin ehli olmak.. Çalışkan ve güvenilir olmak 


5) Herhangi bir Siyasi Partiye üye durumda bulunmamak. Öncesinde ve sonrasında Bölücü ayrıştırıcı yasadışı hiçbir Oluşuma Üye olmamak. 


6) ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI Yönetiminin amaç ve hedefleri doğrultusunda kendisine, verdiği vereceği Tüm görevleri Kabul Etmek.. 


7) T.C. Devletinin Anayasasının önemli maddelerini bilmek. Anayasanın Değiştirilemez maddelerini ve anlamını koruyacağına yemin etmek.

 

ÜYE KAYIT FORMU 

Site Statistics
  • Today's page views: : 191
  • Total visitors : 16,075
  • Total page views: 41,197